Kontakt

Interkaroserie s.r.o.
Horní Kamenice 1
345 62 Holýšov

M: +420 602 406 625
karel.pittr@seznam.cz

 

Kde nás najdete

mapa, kontakty >>
 
 

Pracovní doba

pondělí - pátek
07:00 - 12:00
13:00 - 16:00

 

Jsme smluvními partnery pojišťoven:

Pojištovna UNIQA

Webdesign Plzeň, tvorba www stránek, eshopy, SEO - VPsystem

Stránky www.intekaroserie.cz navrhla a kompletně zpracovala firma VPsystem, věnující se oboru webdesign. Webdesign řeší kompletní problematiku tvorby www stránek, jako je návrh grafické podoby, kodování návrhů, programování webových aplikaci, především redakčních systémů, optimalizaci pro vyhledávače a řadu dalších činností, které mají za cíl - profesionální webovou prezentaci.

Webová prezentace je nejrychlejší forma komunikace se zákazníky

Moderní webdesign vyžaduje intenzivní osobní přístup a neustálé zdokonolování, proto se v tomto oboru nestačí spoléhat na známého, který se tomuto oboru věnuje jen okrajově. V současnosti totiž nestačí být na internetu, ale především musíte být na internetu snadno vyhledatelný, aby jste měli náskok před konkurencí.

K dobré vyhledatelnosti Vám pomůže SEO - optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače (SEO), je dlouhodobý proces, který Vám zajístí přední pozice ve fulltextových vyhledávačích jako jsou seznam.cz, google.cz atd. K dobré optimalizaci je za potřebí určitá struktura kodu, vhodně upravený textový obsah a kvalitní zpětné odkazy, které není jednoduché pořídit - proto tuto činnost doporučujeme nechat na profesionálech, především z toho důvodu, že nevhodná optimalizace Vám může naopak i uškodit.

Profesionální webdesign od VPsystem

VPsystem Vám zajistí moderní webovou prezentaci, včetně propagace a její vyhodnocování. Jak už bylo řečeno, tvorba www stránek v sobě ukrývá mnoho odborných činností: kvalitní grafický návrh, přístupný kod pro všechny prohlížeče, optimalizaci pro vyhledávače, přehlednou a bezpečnou administraci obsahu, vhodné reklamní kampaně, sledování konkurence... Ve všech těchto činnostech má VPsystem několikaletou zkušenost, kterou navíc doplňuje účastí na odborných konferencích a školeních u předních specialistů v oboru.

 
Webdesign, tvorba www stránek - VPSYSTEM